Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

«Молодь - нова еліта нації»

  • Posted on:  Вівторок, 24 вересня 2013

На триденному міжнародному молодіжному форумі Вінниччину представляли – член координаційної  ради СМОВ, заступник голови СПВ - Тихонова Дарія та член української скаутської організації Пласт - Юлія Рудак.

Масштабний молодіжний форум об’єднав навколо себе представників з 20 областей України та АР Крим, а також делегатів із Польщі та Білорусії.  

 З 17-19 вересня учасники обмінювались досвідом та кращими практиками діяльності своїх громадських організацій та дорадчо-консультативних органів при головах облдержадміністрацій.

 

У рамках форуму учасники відвідали музей Писанки в Коломиї, встановили рекорд України в категорії - "Вперше, масові заходи" - було посаджено "Всеукраїнський молодіжний парк" (найбільша кількість дерев - 600 шт.). 

 А також усі бажаючі відвідали секційні заняття з трьох тематик: «Розвиток туризму на Прикарпатті та міжнародний туризм», «Міжнародна освіта, проходження практики за кордоном, тимчасова та постійна зайнятість молоді в Україні» та «Розвиток ІТ-технологій, комунікацій, робота в соціальних мережах, молодіжні телепроекти».

На завершення було підписано резолюцію та меморандум про спільну подальшу співпрацю учасників форуму.

Такі форуми є дуже важливими, адже об’єднавши зусилля «третього сектору» усіх областей України ми зможемо відстоювати точку зору громадськості, вирішувати актуальні проблеми та змінити наше суспільство на краще – зазначає Дарія Тихонова.

Захід відбувся за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрація, Молодіжної адміністрація Івано-Франківської області та сприяння Європейського руху в Україні, Програми Європейської освіти в Україні, управління з упровадження економічних реформ, євроінтеграції та інвестицій ОДА, Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому.