Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Володимир Козюк розкриває молоді формулу свого життєвого успіху

  • Posted on:  П'ятниця, 19 липня 2013

«Світ навколо саме такий, яким ми його робимо!» - стверджує заслужений художник України, колекціонер ікон та старожитностей, фотограф,  мистецтвознавець, видавець та меценат Володимир Козюк.

Він мріяв стати чемпіоном світу з єдиноборств, проте вистріл на 2 см вище серця змусив його зупинитись. Його роботи коштують $1–5 тис, та в свій час він зарікся малювати на замовлення. Він колекціонує старовинні ікони і захоплюється метанням ножів. Автор проекту Духовного збереження та відродження Поділля, затвердженого Вінницькою обласною Радою, радник голови Вінницької облдержадміністрації з питань культури і духовності, засновник та меценат багатьох соціальних та культурних проектів.

 

Володимир Козюк поєднує у собі не поєднане, та в усьому досягає успіху. Його роботами та колекціями захоплюються у різних куточках світу, а пейзажами поділля милується чи не кожен Президент України.

Незважаючи на численні звання та визнані заслуги, Володимир Євгенович залишається простою, приємною, привітною людиною, яка пишається своїм рідним краєм та намагається відкрити його надзвичайність іншим.

Про всі злети і падіння, успіхи та поразки, неочікувані відвертості та духовні настанови Володимира Козюка Ви зможете дізнатись переглянувши Телевізійне шоу «Корпорація успішних людей» на нашому сайті.