Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Кому СМОВ перейшов дорогу?!

  • Posted on:  Середа, 11 грудня 2013

 

Подія, що здивувала весь актив молодіжної громадської організації СМОВ сталась в ніч з 9 на 10 грудня 2013 року. Біля головного офісу молодіжної організації, що знаходиться за адресою вул. Соборна, 85 було знайдено відірвану та зіпсовану табличку Спілки молодіжних організацій Вінниччини, яка довгі роки трималась і нікому не заважала.

Цікаво, кому заважає діяльність молодіжної організації? Сьогодні СМОВ створює гарну конкуренцію і є однією з найбільш ефективних за своєю діяльністю молодіжних організацій. Спілка успішно реалізовує не один молодіжний проект. Це і Студентський Парламент Вінниччини, і проект Дискусійний клуб «Діалог», Соціальний проект «Твої мрії». Окрім цього, організація має власне молодіжне ток-шоу на Вінницькому державному телебаченні ВДТ-6.

Не що інакше, як акт вандалізму був вчинений цієї ночі. Ми готові до відкритого діалогу та спілкування. Всі непорозуміння готові вирішувати демократичним шляхом, за круглим столом переговорів. Головне бути свідомими у своїх діях та вчинках. Саме цього нам так не вистачає сьогодні, - зазначає голова СМОВ Ольга Безпалько

Все що відбувалось тієї ночі було відзнято на камеру. Адже, саме з приміщення офісу Громадської організації СМОВ, ведеться цілодобова відео трансляція подій Вінницького Євромайдану.

Галерея зображень