Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Подарунки для дітей, чудеса для дорослих!

  • Posted on:  П'ятниця, 20 грудня 2013

 

Ще на початку грудня до Спілки звернулись представники Благодійної організації  «Сонячна країна», які започаткували масштабну акцію «Милосердя без кордонів». Акція передбачала собою збір коштів для лікування гостро нужденних онко-хворих малюків. Окремим пунктом акції стало виконання завітних бажань маленьких вінничан.

СМОВ – молодіжна неприбуткова організація, тому можливості були обмежені. Спілка пообіцяла виконати бажання двох малюків Герасимчук Софії (3 роки), вона мріяла отримати на свято Миколая іграшкового песика, та  Коломійця Артема (3 роки), який хотів знайти під подушкою великий різнокольоровий конструктор.

Щоб не порушити обіцянки ми звернулись до всіх активістів Спілки, робочої групи у напрямку благодійності та просто до молоді Вінниччини. Приємним моментом стало те, що усі звернення не пройшли осторонь.

Допомога почала надходити звідусіль. Активісти СМОВ швидко активізувались, і почали поширювати інформацію серед студентів, школярів, друзів, родичів. Результатом спільної роботи став збір суми, яка у 4-ри рази перевищила усі наші сподівання.

Загальними зусиллями до СМОВ надійшло 3160 гривень.

Третина коштів відійшла на замовлені подарунки дітей. До них у руки потрапив песик Chi Chi LOVE та великий конструктор LEGO Chima.

Після візиту до дитячого онкологічного відділення залишились маса емоцій, які розривають дівоче серце з середини…хворі діти, які ще так мало бачили у своєму житті, з повними очима сліз приймали наші подарунки. Приємно, і водночас важко було спостерігати за їхніми живими емоціями, в очікуванні подарунка на який вони так довго чекали, і про який вони писали у своїх листах до Св. Миколая. Ігри із запрошеним клоуном, малювали на обличчях малят посмішки, щирість яких не було меж, – зазначає активіста СМОВ Наталія Чернега.

На благодійному балансі СМОВ залишилось 2 140 гривень. Ми певні, що отримають їх ті, хто найбільше потребує здійснення святкових мрій. Кому саме вони відійдуть буде вирішено на загальних зборах активістів СМОВ.

Спілка молодіжних організацій Вінниччини висловлює свою щиру вдячність всім хто приєднався до Благодійної акції «Милосердя без кордонів»! Вашими зусиллями створене справжнє щастя і свято!

У цей день всі мусять стати щасливими, і ті хто роблять і ті кому роблять подарунки! Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

Галерея зображень