Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Україна продовжує діалог з ЄС

  • Posted on:  П'ятниця, 27 грудня 2013

Спілка молодіжних організацій Вінниччини  працювала на випередження. Ще задовго до подій Саміту у Вільнусі, активісти СМОВ займались популяризацією євро напрямку. До прикладу, під час традиційного святкування Днів Європи в Україні 18-19 травня 2013 року в місті розгорнули  великий стяг – поєднання прапору Європейського Союзу із зображенням козака-оборонця в центрі.

Більше того, молодь неодноразово брала участь у круглих столах, обговореннях, ставала ініціатором проведення акцій у підтримку підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Першими активісти СМОВ відреагували і на новину про призупинення процесу асоціації та підготували лист-звернення до Президента України, в якому висловили загальну позицію молоді Вінниччини.

Дійсно, події що сьогодні відбуваються у нашій державі сколихнули та торкнулись кожного. На засіданні Ради регіонів, що відбулось 26 грудня у Києві, Президент України – Віктор Янукович наголосив на необхідності співпраці Уряду та Верховної Ради щодо підготовки Угоди між Україною та Європейським Союзом, яка б відповідала національним інтересам.

Ми продовжуємо діалог із Європейським Союзом стосовно подальших шляхів реальної ефективної співпраці. Підкреслюю – реальної і ефективної. Пауза – це не зупинка. Це переосмислення і подальший рух. Чекаю від Уряду і парламентаріїв тісної взаємодії в ході ведення переговорного процесу щодо підготовки Угоди, яка була би вигідна Україні та відповідала б її національним інтересам, – сказав В.Янукович.