Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

СМОВ співпрацюватиме зі шкільними лідерами

  • Posted on:  Четвер, 09 січня 2014

 

Стосовно перспектив і напрямів реалізації громадських ініціатив в області з юними вінничанами спілкування голова обласної Ради Сергій Татусяк.

– Я сподіваюся, що молодь перенесе знання до власних територіальних громад. І в них втілюватиме один із провідних напрямів роботи обласної влади – створення громадських організацій, які в свою чергу, згуртують комерційний і державний ресурс для вирішення нагальних потреб територій, – резюмував С.Татусяк.

В рамках візиту, юні активісти мали можливість ознайомитись і з діяльністю Громадської організації СМОВ. Для лідерів Ради старшокласників була проведена презентація найпопулярніших проектів Спілки.

Не оминули увагу школярів такі проекти як Студентський Парламент Вінниччини, проект «Нова Генерація» та Телевізійне шоу КУЛ. Більше того, діяльність СМОВ може стати гарною основою для реалізації таких проектів, як Корпорація успішних людей та Дискусійний клуб «Діалог» на рівні шкіл.

Насамкінець, голова СМОВ Ольга Безпалько побажала учням не втрачати запалу та енергії, які за грамотного спрямування обов’язково приведуть молодь до кар’єрних успіхів.