Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Рік змін та досягнень. Підбиваєм підсумки 2013 р.!

  • Posted on:  П'ятниця, 03 січня 2014

 

Ведучою шоу стала - голова СМОВ – Ольга Безпалько, яка у цій ролі себе спробувала вперше. Стартував проект з гостем всеукраїнського рівня - екс-міністр Кабінету міністрів України, відомий політик і громадський діяч, визнаний вчений та творча особистість – Анатолій ТОЛСТОУХОВ. Протягом року телеглядачі та активісти СМОВ мали можливість познайомитись з іншими, не менш видатними гостями, серед яких: Олександр КАПІТАН, Оксана КАЛЕТНИК, В’ячеслав УЗЄЛКОВ, Олександр ТЕРЕНЧУК, Наталія ГЕТЦЕ, Володимир КОЗЮК, Ада РОГОВЦЕВА, Віктор БРОНЮК, Наталя ДОБРИНСЬКА.

Підсумковий річний ефір світ побачив 1 січня вже 2014 року. Головними героями якого стали сама молодь, яка протягом року відкривала завісу успіху відомих гостей. До речі, за рік у студії побували 40 представників активної молоді Вінниччини.

Проте, шоу «Корпорація успішних людей» стало далеко не останнім відкриттям та досягненням організації. Вже у березні стартував Соціальний проект Спілки - «Твої мрії», спрямований на підтримку та розвиток дітей з малозабезпечених сімей. За креативною ідеєю активіста СМОВ Миколи Кмітовича, щомісяця 15 діток з малозабезпечених сімей вирушали за святковим вихідним днем.

Цей проект без сумніву можна назвати успішним, адже менш як за рік наша організація, спільно з партнерами проекту здійснили мрії 120 маленьких вінничан. І що особливо приємно 45 малюків приїжджали до нас з районів Вінницької області, а саме з Теплицького, Іллінецького та Немирівського районів.

Наступним весняним досягненням став грандіозний Перший Вінницький обласний фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!». Довгий шлях передував запуску проекту, не один місяць роботи та підготовки. Ще до старту проекту відбулось масштабне соціологічне опитування на визначення найгостріших та найактуальніших проблем сучасної молоді. У опитувані взяло участь 1200 респондентів. За результатами опитування молодь визначила три головні проблематики: «Залежності молодих людей», «Проблема працевлаштування серед молоді» та «Сім’я 21 сторіччя».

Незважаючи на те, що Фестиваль відбувався вперше до оргкомітету проекту надійшло чимало робіт та розгорнулась недитяча конкуренція. 60 робіт у трьох номінаціях: зовнішня реклама, відео реклама та ідея соціальної реклами. Для визначення кращих було сформовано Експертну комісію. Окрім експертної комісії відбувалось голосування на офіційному сайті громадської організації СМОВ, де розгорнулась запекла боротьба за ім’я переможця Інтернет голосування. Всього за тиждень учасників підтримало 13 200 людей з різних куточків світу.

Демонстрація кращих робіт та оголошення переможців відбулось 14 травня у розважальному центрі «Ігроманія». Серед запрошених гостей були присутні представники обласної влади, фахівці у сфері реклами, партнери проекту та, звісно, всі учасники конкурсу. Такий успіх Фестивалю став гарантією продовження у 2014 році.

Окремою сторінкою життя СМОВ у 2013 році стали чергові вибори до Студентського Парламенту Вінниччини III скликання. Довгий процес підготовки до початку. Проведено понад 40 презентацій для більш ніж 5 000 студентів. Це дало неабиякі результати, адже в цьому році було зареєстровано рекордну кількість команд, а саме 73. Слід врахувати, що кожна команда складалась як мінімум з 10 чоловік.

 І ось в один день 730 студентів почали передвиборчу агітацію. Орган студентський, а політика не дитяча. Дебати, плакати, дискотеки та промови, в хід йшли усі відомі методи боротьби. Хоча були й неординарні рішення, такі як запис власної агітаційної пісні, чи навіть синглу, та підкуп виборців на виборчих ділянках. Протягом місяця члени ЦВК не втомлювались отримувати заяви та приймати складні рішення.

Проте, агітація минула вибори завершились і залишилось лише 64 депутати нового Студентського Парламенту Вінниччини. Останньою «точкою кипіння» і головним напруженням став процес обрання голови та президії СПВ III скликання. Пройшовши декілька етапів відбору та бойову підготовку двох попередніх скликань головою СтудПарламенту обрано Романа МОЛДОВАНА з переважною кількістю голосів (31 голос). 23 депутати віддали свої голоси за Тетяну КАЛУГАРЯНУ. Гарним завершенням першої сесії Студентського Парламенту Вінниччини ІІІ скликання стало відзначення діяльності голови І та ІІ скликання – Дмитра СЛОБОДЯНЮКА та присвоєння йому звання Почесного голови Студентського Парламенту Вінниччини.

Та Спілка молодіжних організацій Вінниччини не забувала і про постійні довготривалі проекти, такі як КУЛ, Дискусійний клуб «Діалог», «Нова генерація». Хоча ці проекти і зазнали чимало змін у минулому році, активісти СМОВ все ж мали можливість брати у них участь.

А саме активісти СМОВ чотири рази вибудовували своє уявлення про успіх під час проекту КУЛ. Вдосконалювали свої ораторські здібності під час 8 «Діалогів» на різні тематики. Важливим моментом є те, що 4 зустрічі готували активісти СМОВ. Роман МОЛДОВАН дуже швидко розповідав нам секрети гарної дикції, яких він навчився завдяки швидкомовкам. Олександра КОВІНА та Тарас МАЙДАНЕВИЧ ділилися враженнями про сучасну літературу, і на основі думок усіх присутніх складали власний рейтинг кращих книжок від СМОВ. А Роман ШЕВЧЕНКО переклав звичайний «Діалог» на англійську мову, і тим самим започаткував новий, але вже дуже популярний проект з робочою назвою «Англомовний Діалог».

Проект «Нова Генерація» хоч і працював не так активно, як в минулому році, але 74 молоді людини відвідали форуми, тренінги, навчальні практики за кордоном. Вінничани були у США, Польщі, Росії, Азербайджані, Молдові, Туреччині та інших країнах. Відвідуючи різноманітні заходи абсолютно різних рівнів і масштабів, усі завжди намагались поділитись своїм набутим досвідом.

Громадська організація СМОВ не забувала про акції та флеш-моби. Побитий рекорд Найдовшої стіни кохання (100 метрів), створений живий макет України та 53 вівторка ми незмінно спілкувались нашою рідною – українською мовою.

Визнанням усіх досягнень стало членство в 5-ти громадських радах області та України. Станом на 2013 рік представники СМОВ працюють у ГР при Вінницькій облдержадміністрації, при Вінницькій обласній Раді, при УМВС України у Вінницькій області та при Державній екологічній інспекції у Вінницькій області. А ще, показовим є те, що Вінницьку область у Всеукраїнській молодіжній Громадській Раді представляє Громадська організація СМОВ.

За 2013 рік багато перемог відбулось не лише у Спілці, а і у її активістів. Ми пишаємось особистими досягненнями кожного.

-       2 гранти Президента для обдарованої молоді відійшли голові та заступнику голови СМОВ – Ользі БЕЗПАЛЬКО та Аллі КУРБАТОВІЙ.

-       Масштабний проект «Я люблю Вінницю», який зараз прикрашає площу ім. Гагаріна реалізовано за ініціативи активіста Спілки - Миколи КМІТОВИЧА.

-       Звання Молода людина року «Лідер студентського самоврядування» отримала  Юлія МУДРИК.

-       Людина року «Громадський діяч» - Перший заступник голови СМОВ Дмитро СЛОБОДЯНЮК.

-       Дві титуловані красуні прикрашають нашу організацію Вікторія ДМИТРЕНКО та Лідія ТЕРПЕЛЬ – Віце-міс Вінниця 2013.

-       Та дві нові родини у команді СМОВ - Євген Власюк та Микола Обідник створили сім’ї.

Та найголовнішим успіхом і досягненням СМОВ є приріст населення нашої дружньої команди. Відтепер нас на 46% більше ніж той рік. І ми відкриті до кожного.

 

З глибокою повагою

Громадська організація СМОВ