Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

СМОВ приєдналась до інженерних змагань

  • Posted on:  П'ятниця, 07 лютого 2014

 

6 лютого відбувся третій етап локального відбіркового турніру до змагання серед найкращих команд технічних ВНЗ з усієї Європи European BEST Engineering Competition.

Громадська організація СМОВ долучилась до заходу, та делегувала до складу журі одного зі своїх найактивніших членів, депутата Студентського Парламенту Вінниччини – Романа Шевченко. На даному етапі 6 команд представляло свої концепції вирішення проблем мотивації студентів з різним рівнем успішності. Змагання пройшли у дусі взаємоповаги та здорової конкуренції.

Дуже приємно бачити, що студенти-учасники проявили настільки високий рівень свідомості стосовно однієї з найбільш нагальних проблем сьогодення. Крім того, самі ідеї вирішення, з належною їх реалізацією, могли б принести користь не тільки студентству Вінниччини, а й, можливо, студентству всієї країни, - зазначає Роман.

Загалом конкурс триватиме десять днів, після чого команда переможець поїде на всеукраїнський етап відбору, звідки вона поїде представляти Україну на загальноєвропейському фестивалі у місті Х.

Галерея зображень