Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Центр міста блукав лабіринтом кохання!

  • Posted on:  Неділя, 16 лютого 2014

 

Почалось усе з феєричного танцювального флешмобу. Стати частинкою серця, що б’ється «У ритмі міста» мали змогу стати усі перехожі! Під запальну музику молодь дарувала гарний настрій та своє кохання рідному місту.

Студентський Парламент Вінниччини, вніс пропозицію влаштувати флешмоб на День Святого Валентина, що чудово вписується у загальний настрій «Фестивалю кохання».  Девіз флешмобу – «Поділися частинкою свого серця із іншим». Таким чином ми хотіли привернути увагу вінничан до проблеми нестачі донорської крові - розповів депутат СПВ Олександр Подзірей.

Дійство продовжив справжній «ЛАБІРИНТ КОХАННЯ», з лав якого вийти могли лише щиро закоханні пари. Усі бажаючі перевірити свої почуття на міцність та дізнатись більше один про одного потрапляли до імпровізованого лабіринту, де на них чекали конкурси та перешкоди, пройшовши які закохані пари отримували приємні подарунки.

Ми організували цей конкурс для пар, які вирішили перевірити свої почуття на міцність та закріпити свою довіру, або ж просто провести День закоханих нестандартно, – каже депутат СПВ та активістка СМОВ Катерина Жалюк. – Лабіринт складається зі стінгазет, які малювали студенти усіх вінницьких ВНЗ напередодні свята, до речі на них ми можемо побачити чимало відвертих зізнань. У самому лабіринті є три перепони – які пари можуть пройти, лише у разі кмітливих та креативних відповідей.

Усі пари пройшовши крізь «Лабіринт» окрім гарного настрою та сертифікату, що засвідчує їх почуття, гарантовано отримали подарунки від косметичної фірми та можливість взяти участь у розіграші головних подарунків, а саме квитків на святковий КВК та романтичну вечерю на двох у ресторані «Piragoff».

Сьогоднішній день завжди особливий та чарівний день, а «Лабіринт кохання» створений організаторами дає можливість ще більше поглинути у неповторність та романтичність цього свята. Це досить нестандартне святкування і мені це подобається - зазначає учасник акції Віталій Аршаулов.

Та за веселощами і гарним настроєм вінницька молодь не забула і про соціальний аспект. Протягом всього часу. Поки тривала акція всі бажаючи всі могли анонімно і безкоштовно пройти тест на ВІЛ/СНІД. Почути результат молодь могла вже через 15 хвилин. Пересувну лабораторію надав обласний центр по боротьбі із імунодефіцитом.

«Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас» - це девіз усіх борців проти ВІЛ/СНІДу. І ми його абсолютно підтримуємо, тому що для нас це питання справді важливе. Ми вважаємо, що за допомогою таких акцій ми допоможемо молодим людям усвідомити серйозність проблеми ВІЛ/СНІДу. Адже проінформований – значить озброєний. На нашій меті стояло не лише проходження тесту, а й заклик замислитись над цією без сумніву актуальною проблемою. Ми за безпечне кохання - почуття мають перевірятися не тільки випробуванням, але й здоров'ям», - зазначила організатор акції Алла Курбатова

Та це далеко не всі сюрпризи, які підготувала Громадська організація СМОВ та Студентський Парламент Вінниччини для свого міста. На площі була створена справжня фотостудія від Ірини Юзькової, що творила романтично-куменді фото усіх бажаючих. Щасливі обличчя та усмішки всіх перехожих засвідчував  молодий, але напрочуд талановитий фотограф - Дмитро Биковський.

 Також всі учасники дійства мали змогу долучитись до створення великої Валентинки від СМОВ, макет якої підготувала активістка Спілки Наталія Чернега. Валентинка створена за технікою торцювання. Нагадаємо, що у серпні минулого року СМОВ Створила макет України за допомогою цього ж методу. Можливо це стане своєрідною родзинкою СМОВ?!

Та скільки б не було заходів і як би не готувались організатори, головне – це піднесений настрій та посмішки у всіх учасників акцій.

 

СМОВ та СПВ  висловлює щиру подяку Управлінню у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА за підтримку наших ініціатив та молодіжного руху Вінниччини.

Окремі слова вдячності хотілось би висловити і тим хто долучився дог створення справжнього Фестивалю кохання:

-          Пересувна амбулаторія - Вінницький обласний центр ВІЛ/СНІД

-          Фото та відео: Дмитро Биковський, Ірина Юзькова, Катерина Франчук.

-          Кращий ведучий: МС Умка

-          Технічна підтримка: БФ «Подільська громада»

-          Подарунки: ГО «Розвиток. Розвиток»

-          Головний подарунок: Ресторан «Пирогофф»