Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Чоловіки у СМОВ – кращі!

  • Posted on:  П'ятниця, 07 березня 2014

 

Від початку Діалогу-гри було зрозуміло, хто понесе кубок переможця додому. Сили чоловіків проти жінок були явно не рівні (70 на 30%). Організатори, одразу ж зарахували мужчинам технічну перемогу, але відпускати святкувати не поспішили. І, як би там не було, розпочали змагання.

У організаторів турніру було завчасно підготовлено ряд завдань, де потрібно було креативно мислити та швидко реагувати. Все розпочалось з хвилинки інженерії та турботливості. Обом командам, потрібно було сконструювати космічний корабель, при запуску якого пілот (яйце) не розіб’ється. Набір для космічного корабля був зовсім не космічний, а саме пластиковий стакан, соломинки та скоч. Хоч, в результаті, кораблі виглядали і смішно. Та пілот не постраждав при запуску.

Продовжився вечір перевіркою на швидкість та кмітливість. Хлопці та дівчата мали давати відповідь на запитання за допомогою літер, які були наклейні у них на грудях та спині. Головне було швидко зорієнтуватись, де яка літера знаходиться і вишукуватись у правильному порядку. Перевіряли на кмітливість і за допомогою конкурсу «Бліц», де головним завданням було протягом хвилини дати якомога більше правильних відповідей на запитання. Особливістю конкурсу буле те, що правильних відповіді всього  дві: чоловік чи жінка. На креативність також перевіряли і за допомогою пантоміми. Молодь намагалась без слів донести мотиви відомих пісень.

Фіналом усього дійства став повний аналіз і викриття всіх секретів жіночої косметички. Чоловіки з легкістю відрізнили туш, помаду та тональний крем, а рум’яна, пудра і тіні для очей залишились спутаними. Жінки ж в свою чергу мали розкрити секретний набір, що знаходиться у машині усіх чоловіків, та так і не побачили його.

 

Тож ми вітаємо мужчин з перемогою, а дівчат з наступаючим святом!

Галерея зображень