Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

СМОВ відвідала «Молодіжну столицю Республіки Молдова»

  • Posted on:  П'ятниця, 07 березня 2014

 

Одним із прикладів впровадження загальнодержавних молодіжних проектів – це Національний конкурс «Молодіжна столиця Республіки Молдова».

В рамках конкурсу, щорічно, профільна комісія, до якої входять представники місцевих органів влади, UNFPA та лідерів молодіжних громадських організацій обирають краще молодіжне місто Молдови.

До участі у конкурсі допускаються населені пункти, що мають достатній рівень бюджету для проведення молодіжних заходів, а також міста з розвиненою інфраструктурою та впровадженням стратегій розвитку регіону.

Проект є ініціативою Національної Ради молоді Молдови та Міністерства освіти.

Першим містом, яке отримало титул молодіжної столиці було Унгени, у якого потім перейняли естафету міста Кагул і Яловени. Цього року перемогу здобуло місто Сорока.

Підтримуючи дружні відносини з Республікою Молдова на захід було запрошено чималу делегацію від Вінницької області. Очолив її голова Єврорегіона «Дністер» - Сергій Татусяк. Серед запрошених була і заступник голови Громадської організації СМОВ – Тетяна Подолян.

Я надзвичайно рада за наших колег. Проект «Молодіжна столиця» - це унікальний захід, якого так не вистачає у нас в Україні. Тепер на сорочан покладена відповідальність з проведення найкращих молодіжних заходів, на які, я сподіваюсь, буде запрошено і вінницьку молодь, - зауважила Тетяна.