Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Проект сприяння розвитку громадянського суспільства (Польща-Україна)

  • Posted on:  Четвер, 10 квітня 2014

 

1) Соціальний театр є різновидом театру, який впливає на процес громадянської освіти та сприяє позитивним суспільним змінам. Метою соціального театру є відкриття нових можливостей до позитивних змін у сучасному суспільстві. Головною рисою театру такого роду є використання театрального дійства для того, аби дати можливість змаргіналізованим особам повірити в себе, сприяти розвитку творчої особистості. Він також виконує певні терапевтичні функції. Творцями театрального дійства такого типу не є професійні актори чи представники інших театральних професій, а зацікавлені конкретною проблемою люди або такі, що належать до спільноти, яка має пряме відношення до тієї чи іншої проблеми.

2) Моніторинг антидискримінаційний – це метод, який допомагає виявити та подолати порушення прав людини, у тому числі і права жінки. Його метою є вивчення того, як у країні діють юридично визнані антидискримінаційні закони. Заняття будуть зосереджені на підготовці учасників до впроваждження в Україні «Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації жінок» (Convention on the Elimination of All Forms of Discrimination against Women, CEDAW).

 

Після закінчення навчання учасники протягом трьох місяців будуть реалізовувати власні проекти із застосуванням вивченого методу. Ті, хто створять найкращі проекти, будуть запрошені на зустріч до Кракова у жовтні 2014 року.

 

Проект шукає осіб, які щонайменше упродовж двох років з поза урядовою громадською організацію чи неформальною групою працюють із молоддю. Вік учасників - від 18 року. Верхньої вікової межі немає.

Участь у проекті безкоштовна. Покриваються витрати на житло та харчування.

Анкети відправляти до 14 квітня (включно) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.