Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Анонс прес-конференції в рамках реалізації проекту «Скорочення відстані до ринку праці для молодих людей з ризиком безробіття та соціальної ізоляції - дистанційна освіта та скоординовані заходи, прийняті регіональними мережами зацікавлених сторін»

  • Posted on:  Четвер, 12 жовтня 2017

Запрошуємо представників засобів масової інформації на прес-конференцію в рамках реалізації проекту «Скорочення відстані до ринку праці для молодих людей з ризиком безробіття та соціальної ізоляції – дистанційна освіта та скоординовані заходи, прийняті регіональними мережами зацікавлених сторін» (Igma3), що реалізовує ГО «Спілка молодіжних організацій Вінниччини» за координування Folkuniversitet (м.Уппсала, Швеція) за підтримки програми Європейського Союзу «Erasmus+».

Прес-конференція буде присвячена оголошенню критеріїв конкурсного відбору на пілотне безкоштовне навчання за методологією Igma3 (кейс-менеджмент), яке буде можливим для усіх вінничан, що працюють у сфері працевлаштування молоді, зайнятості, сферах кар’єрного зростання, підвищення кваліфікації або підготовки молодих кадрів для ринку праці.

Час проведення прес-конференції: 17 жовтня 2017 року (вівторок), початок о 11:00.

Місце проведення прес-конференції: Департамент інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Вінницької ОДА (м. Вінниця, вул. Театральна 14, конференц-зала.

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Координатор проекту – Харковенко Руслана, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

тел. (096) 467-15-00