Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Спілка молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ) - молодіжна громадська організація, що відкриває нові можливості та об’єднує навколо себе активну, цілеспрямовану молодь!

Ти молодий та енергійний, любиш поєднувати цікаве з корисним, прагнеш чогось нового? Це шанс для тебе!

Приєднуйся до команди лідерів!

Майже перед кожною молодою людиною постає питання: як працевлаштуватись за спеціальністю при відсутності найменшого досвіду роботи? Навчання завершилось, щойно видали омріяний диплом. Але як зацікавити потенційного роботодавця своєю персоною, не маючи бодай якихось професійних навичок?

Наша відповідь – активна громадська позиція!

Участь у молодіжних громадських організаціях навчає:

 • умінню працювати в команді;
 • сміливість брати на себе відповідальність за виконання конкретних завдань;
 • здатністю проявляти ініціативу та використовувати нові методи роботи;
 • вміння з користю планувати свій робочий і вільний час.

Можливості СМОВ:

 • Стажування, навчання, участь у форумах та конференціях за кордоном!
  Відтепер, щоб отримати досвід кращих світових практик, не обов’язково навчатись чи жити за кордоном. Проект «Нова генерація» - відкриває можливість для кожного не лише побачити світ, а й взяти участь у найважливіших молодіжних форумах, конференціях та тренінгах світу!
 • Участь у телевізійному молодіжному шоу!
  Задати будь-яке питання лідерам своєї країни просто на телебаченні від тепер реально! Стати учасником телевізійного шоу «Корпорація успішних людей» може абсолютно кожен молодий, активний та впевнений у собі вінничанин.
 • Особисте знайомство з першими людьми області та країни!
  Нестор Шуфрич, Наталія Добринська, Олександр Онофрійчук, здавались тобі недосяжними. Корпорація успішних людей стирає кордони та ламає стереотипи. Особисто познайомся, поспілкуйся, запитуй про секрети успіху у відомих людей Вінниччини та України.
 • Тренінги, семінари, майстер-класси – становлення тебе як особистості!
  Система тренінгів, семінарів, інтерактивів та майстер-класів від відомих особистостей – створена для розвитку та самовдосконалення молодих людей.
 • Безкоштовне стажування в органах державної влади!
  Шукаєш роботу варту тебе, але не вистачає досвіду роботи? Стажування в органах держаної влади – це твій реальний шанс зробити крок на зустріч до кращого майбутнього!
 • Сприяння реалізації твоїх ідей!
  Маєш ідеї, але не бачиш можливості їх реалізації. Спілка допомагає в написанні грантових проектів та сприяє в їх реалізації. Відкривай свої ідеї – давай знайомитись ближче!
 • Волонтерство – перший досвід роботи та доброчиність одночасно!
  Покликання волонтера - добровільно нести службу творців добрих справ на користь суспільства. Проявляючи людяність та любов до ближнього, людина сама змінюється на краще. Просто та безкорисно допомагай людям!
 • Інтелектуальні та розважальні ігри!
  Хочеш навчитись виступати публічно, переконливо говорити, розвинути навички впливу та стратегічного мислення під час спілкування, а також освоїти прийоми риторики і маніпуляції. Приходь у клуб мафії "Black Chicago" та спробуй себе у ролі справжнього мафіозі.
 • Найяскравіші молодіжні події вінниччини: аматорські спортивні змагання, флешмоби, акції, квести!
  Щорічний футбольний турнір для студентів! Створи свою команду аматорів та отримай приємні подарунки! Участь у всіх молодіжних подіях Вінниччини: квести, флешмоби, соціальні акції та багато іншого. Твоє дозвілля стане яскравішим!

Наша команда

Ольга Безпалько
Ольга Безпалько
Голова Спілки молодіжних організацій Вінниччини

Закінчила Вінницький кооперативний інститут за двома спеціальностями «Облік і аудит» та «Правознавство», адже навчалась на стаціонарі та заочно одночасно. Ступінь магістра з «Обліку та аудиту» здобула в Київському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі. Працювати почала ще під час навчання. Здебільшого це були комерційні структури та підприємства. Отримавши відповідний економічний досвід та знання вирішила спробувати себе в творчому напрямку – рекламі. З червня 2009 року до вересня 2010 року очолювала рекламний відділ ювелірного центру «Діадема».

В студентські роки цікавилась громадським життям студентства та займала активну життєву позицію. Вже в 2010 році громадська робота знову з’явилась в її житті. Тоді очолила Спілку молодіжних організацій Вінниччини. Вже через рік її роботу оціни на багатьох конкурсах: лауреат конкурсу «Молода людина року» (номінація «Громадський діяч», 2011р.); переможниця конкурсу «Дефіле по життю» (номінація «Громадський діяч», 2012р.) та переможниця обласного конкурсу «Людина року» - номінація «Громадський діяч», 2012рік. А сьогодні Ольга є радником голови Вінницької обласної ради з питань молодіжної політики на громадських засадах з 2011 року.

В житті керуюсь принципом, що при будь-яких обставинах потрібно залишатись гідним своєї долі! Дуже часто те, що може здаватись перспективним та значущим, виявляється «мильною бульбашкою». Для мене незмінно важливими є сімейні цінності. Тому хотілося б після себе залишити вагомий слід для родини, земляків та України.
Дмитро Слободянюк
Дмитро Слободянюк
Перший заступник голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини

У 2009 році з відзнакою закінчив ВНМУ ім. М.І. Пирогова та вступив до магістратури на кафедру медичної психології та психіатрії. У жовтні 2010 року був обраний головою Студентського Парламенту Вінниччини.

У грудні 2010 року був обраний першим заступником голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини. В червні 2011 року став переможцем обласного конкурсу «Молода людина року», у номінації «Лідер студентського самоврядування». У листопаді 2011 року переобраний Головою СПВ. У грудні 2011 року вступив на навчання до аспірантури ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

Активно займаючись громадською діяльністю. Постійно приділяю час науці. Маю чисельну кількість виступів під час навчання в університеті та є автором ряду друкованих наукових статей.
Максим Мендусь
Максим Мендусь
Заступник голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини

Закінчив Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ. Магістр з фінансів, економіст-фінансист. З 2010 року займається активною діяльністю у напрямку розбудови молодіжного руху на Вінниччині.

Опікується питаннями молодіжного підприємництва та професійного розвитку молоді. Учасник міжнародних конференцій на тему працевлаштування молоді. Керівник проекту «Корпорація успішних людей» (КУЛ).

Вважаю, що подальший розвиток нашої держави повинен проходити за активної участі молоді в процесах державотворення та розбудови громадянського суспільства.
Тетяна Подолян
Тетяна Подолян
Заступник голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини

У 2012 році з відзнакою закінчила Вінницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП), за спеціальністю «Правознавство». Призер Всеукраїнської олімпіади з «Політології». Депутат Студентського Парламенту двох скликань, у 2011 році була обрана заступником голови СПВ.

Займає активну громадську позицію по житті. Брала участь у телевізійному шоу «Я герой» та була учасником програми «Вища політична школа». На даний момент є заступником голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини та керує соціальним напрямком Спілки. Керівник проекту «Твої мрії».

Вважаю, що наполеглива праця – це запорука успіху. Саме тому постійно працюю над собою та прагну самовдосконалення. Критична до себе та до оточуючих.
Алла Курбатова
Алла Курбатова
Заступник голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини

Закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ. Отримала рівень бакалавра зі спеціальності маркетинг, рекламний бізнес та вступила до магістратури.

З 2010 року займає активну громадську позицію у місті Вінниця. Є членом кількох громадських організацій працюючих в різних напрямках.

Головне що ціную в людях - щирість, не вмію прощати - зраду. Речі необхідні мені як повітря: музика, олівець і аркуш паперу. Критика, любов до друзів і смачна їжа - головні мої слабкості!