Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me
Дискусійний клуб "Діалог"

Дискусійний клуб "Діалог"

Дискусійний клуб «Діалог» - проект, в рамках якого молоді люди обмінюються ідеями та досвідом, з метою вирішення соціально-важливих проблем у вигляді дискусії, дебатів чи спілкування.

Дискусійний клуб «Діалог» проект, який стрімко набирає обертів і вже має своїх прихильників. Особливість «Діалогу» полягає в можливості неформального спілкування між членами організації.

Розмова без табу, суперечки до першої «крові», несподівані відкриття, творча атмосфера - всі ці умови заради одного - визначення правди. Адже тільки в суперечці та під час щирого спілкування народжується істина.

Під час зустрічей ми говорили про:

 • Соціальні мережі: За і Проти?

 • Секс: Вголос чи пошепки?

 • Ставка на красу, за участі Міс Україна 2011 та півфіналістки «Міс Світу 2011» - Ярослави Курячої

 • Територія брехні

 • Яка сім’я – таке й суспільство!

 • Українцям – українське!

 • та інші

Дискусія дає можливість не тільки набути, або вдосконалити ораторські здібності, а й навчає чути співрозмовника, сприймати його позицію, визнавати свої помилки публічно, бути ввічливим, відстоювати свою позицію та просто отримувати задоволення від щирого спілкування!

 

Хоч усі швидкомовки не перешвидкомовити, не перевишвидкомовити, проте активісти молодіжної громадської організації СМОВ намагались зробити це в рамках Дискусійного клубу «Діалог».

Ні для кого не секрет, що ораторське мистецтво однин з найпотужніших інструментів впливу на людей. Переконлива і виразна мова є базою для всіх видів комунікації, для особистого спілкування, переговорів, продажів, навчання, нарад та дискусій. Знання «що» і «як» говорити важливо в будь-яких ситуаціях. Саме з питанням «Як?» намагались розібратись члени СМОВ на черговому засіданні Дискусійного клубу «Діалог».

27 листопада, в рамках проекту Дискусійний клуб «Діалог», в черговий раз зібрались активні члени Громадської організації СМОВ. Зібрались для того, аби висловити свою думку щодо сучасної літератури, і дізнатись чи є сьогодні у молоді попит на книги.

Питання вибору літератури завжди є особистим, а розмови про те чи вважати твори митців-сучасників гідними завжди проходять гостро. Принаймні так стається, якщо зустрічаються фанати «класики» та опоненти, котрі підтримують сучасні напрямки.

Любов до тварин без розуміння до людей

 • Понеділок, 09 вересня 2013
 • Автор

В суперечці народжується істина, принаймні в це вірять активісти молодіжної громадської організації СМОВ . В рамках проекту  Дискусійний клуб «Діалог» пройшла запекла сутичка, варта того, щоб переглянути своє відношення до стилю життя.

Здорове харчування – модний тренд сьогодення та й необхідний атрибут гарного самопочуття. Щоправда окрім прихильників збалансованої харчової поведінки є ще й так звані «ектремали-вегетаріанці».

Сьогодні весь світ пропагує здорове харчування. Але мало кому відомо, про що дійсно йде мова. Обмежити себе у шкідливій їжі, створити індивідуальний раціон харчування, чи взагалі стати вегетаріанцем. Що краще, і як у боротьбі за правильну їжу не втратити власне здоров’я.

Дорогі друзі, в рамках засідання Дискусійного клубу «Діалог» пропонуємо Вашій увазі легендарний фільм, який змінив і врятував життя багатьох тисяч людей – «Forks over knives» («Вилки против Ножей»).

Запрошуємо усіх на відкрите обговорення, що відбудеться 6 вересня (п’ятниця) о 15.00 за адресою: вул. Соборна, 85 (2-й поверх, конференц-зал)

В четвер, першого (а не четвертого) числа, в чотири з четвертю години, клуб «Діалог» всіх збирає, перезбирує, перевизбирує.

На зібранні будемо швидкомовки вимовляти й промовляти промовами. Але, як всі швидкомовки не перешвидкомовити, не перевишвидкомовити, так усіх активістів Спілки не зібрати, не перезібрати, не перевизбирати.

Якщо ти бажаєш розвинути дикцію та з легкістю прочитати в голос попередній абзац – чекаємо тебе 1 серпня, за звичною адресою Соборна, 85 о 16:00. Дискусійний клуб «Діалог» безупинно піклується про розвиток своїх членів!

Будемо раді бачити всіх!

«Українцям – українське!»

 • Вівторок, 16 квітня 2013
 • Автор

Цього тижня проект Дискусійний клуб «Діалог» запрацював по новому. Організатори чергової зустрічі змістовно підійшли до формату проведення проекту. Обговорення теми «Українцям – українське!» відбулось у вигляді дебатів.

Окрім цього, в рамках проекту було презентовано нові правила участі у Дискусійному клубі.

Як відомо, тема патріотизму є надзвичайно актуальною. Сьогодні кожен з нас вважає себе патріотом та гідним громадянином своєї держави. А чи замислювались ви коли-небудь, що сучасна українська молодь все частіше піддається закордонному впливу. І це спостерігається у всьому: одязі, музиці, кіно, освіті тощо.

Шановні друзі, 11 квітня на Вас чекає запекла дискусія в рамках проекту Дискусійний клуб «Діалог».

«Українцям – українське!»

ТОП речей сучасної української молоді:

 • Якщо мова – то російська;
 • Якщо освіта – то за кордоном;
 • Якщо одяг – то всесвітньо відомих брендів;
 • Якщо їжа – то італійська кухня;
 • Якщо авто – то іноземного виробництва;
 • Якщо жити – то чому в Україні….

Не пропустіть можливість бути почутим та сказати свою думку без табу!

Дискусія відкривається в четвер (11.04.13) о 16.00 за адресою вул. Соборна 85, 2 поверх (конференц-зала).

Шановні члени Спілки молодіжних організацій Вінниччини 7 березня на Вас чекає запекла дискусія в рамках проекту Дискусійний клуб «Діалог»!

Не пропустіть можливість бути почутим та сказати свою думку без табу!

Обговорення відбудеться на основі перегляду документального кінофільму, присвяченому проблемі впливу Інтернету та соціальних мереж на сексуалізації сучасних дітей. Американський фільм 2012 року відкриє історії сучасної молоді, і вплив на їх поведінку, погляди та цінності сучасної «сексуальної індустрії».  Якими вони стануть?

Дискусія відкривається:
в четвер (07.03.13) о 15.30
вул. Соборна 85, 2 поверх (конференц-зала).

Скажи як вважаєш Ти!

«Всі брешуть», - стверджував Доктор Хаус зі знаменитого серіалу.

Усі в цьому світі брешуть, хтось на благо іншим, або собі, хтось в благородних цілях, але факт залишається беззаперечним. Сказавши неправду одного разу, неодмінно доведеться повторити.

Середньостатистичний чоловік говорить неправду в середньому шість разів на день, що становить більше двох тисяч разів на рік. Жінки брешуть в два рази рідше.

Брехня про пропущені дзвінки та нещирі компліменти - небажання ображати партнера, все одно залишається Брехнею!

От і виходить, щодня кожен з нас бреше!? Чи можливо відрізнити правду від брехні? І як захистити себе, адже усі ми давно стали заручниками Брехні!

Шановні учасники!

Дискусійний клуб «Діалог» відкриває нову тему для обговорення: «Територія Брехні»!

Чекаємо усіх бажаючих!

Адреса: м. Вінниця, вул. Островського 35

Час зустрічі: 14.11.2012 о 18.00 год.