Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me
Фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь»

Фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь»

Фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!»

1 квітня 2013 року Спілка молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ) оголошує прийом робіт для участі в Першому Вінницькому обласному молодіжному фестивалі соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!»

Фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь» надає можливість молоді висловити своє ставлення до гострих соціальних проблем, зробити свій внесок у розвиток соціальної реклами, а також залучити молоді таланти до створення соціальної реклами у Вінницькій області.

Мета: Пропаганда цінностей, що важливі для соціального становлення та розвитку молоді.

Організатор Фестивалю – Спілка молодіжних організацій Вінниччини.

Тематики конкурсу:

  1. «Залежності молодих людей» ─ тема присвячена згубному впливу соціальних мереж, відсутності здорового способу життя через  тютюнопаління, алкоголізм, наркоманію, правопорушення, пристрасть до азартних ігор.

  2. «Проблема працевлаштування серед молоді» ─ складність у пошуку першого робочого місця, невідповідність якості освіти до вимог роботодавців, корумпованість при працевлаштуванні та невідповідність професійних напрямків ВНЗ професійному запиту регіону.

  3. «Сім`я 21 сторіччя» ─ охоплює весь спектр питань, пов’язаних з пропагандою сімейних цінностей для молодих пар та причин розлучень, або інших обставин, що спонукали до цього.

До участі запрошуються: молоді люди або група людей віком від 15 до 35 років.

Конкурсні роботи приймаються номінаціях:

  • зовнішня (друкована) реклама;

  • соціальний відеоролик;

  • соціальний аудіо ролик;

  • розробка проекту соціальної реклами.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

З питаннями та пропозиціями звертайтесь:

тел. +380 (432) 35 11 17,
+380 (67) 433 29 12,
+380 (63) 537 73 47,
E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реклама – це мистецтво 21 сторіччя! А коли це мистецтво створене з важливою суспільною місією – це соціальна реклама. Насолодитись цим мистецтвом мали можливість усі гості офіційної церемонії нагородження учасників Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!».

Цього року Фестиваль стартував вперше і став відкритим для всієї молоді Вінниччини. Головною особливістю даного Фестивалю є те, що створений він не для професіоналів, а для молоді, яка небайдужа до гострих соціальних проблем та бажає продемонструвати свій варіант їх вирішення. Адже не секрет, що соціальна реклама корисна не лише з  позиції інформування, а й формування поглядів.

«Проблеми молоді вирішує молодь!»

  • Понеділок, 22 квітня 2013
  • Автор

1 квітня 2013 року стартував новий проект СМОВ – Фестиваль соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь!».

Відомо, що від народження до повноліття людина проглядає більше 350 тис. реклам. Який відсоток цієї реклами є корисним для споживача, що перебуває у стані формування своєї індивідуальної, життєвої, соціальної та громадської позиції, визначити важко. Проте, найкориснішою, з позиції не лише інформування, а й формування поглядів, є соціальна реклама.

Людина від народження до повноліття в середньому бачить 350 тис. реклам. Який відсоток цієї реклами є корисним для споживача, що перебуває у стані формування своєї індивідуальної, життєвої, соціальної та громадської позиції, визначити важко. найкориснішою, з позиції не лише інформування, а й формування поглядів, є соціальна реклама.

Феномен соціальної реклами полягає ще й у тому, що вона одночасно — вид мистецтва, компонент соціальної політики та механізм впливу на формування громадської думки.

28 березня 2013 року пройшла презентація та оголошення про старт Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь»

Спілка молодіжних організацій Вінниччини ініціювала створення Першого Вінницького обласного молодіжного фестивалю соціальної реклами: «Проблеми молоді вирішує молодь», в рамках якого пройде конкурс, що дозволить молодим людям запропонувати свої варіанти вирішення гострих соціальних проблем у вигляді соціальної реклами.