Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me
Корпорація успішних людей (КУЛ)

Корпорація успішних людей (КУЛ)

Корпорація успішних людей – це системна неформальна освітня програма. Семінари, тренінги та просто корисні поради від справжніх гуру своєї справи може отримати кожен. І для цього не потрібно великих коштів, серйозних зв’язків або неймовірних зусиль. Різнобічність та професійний підхід став запорукою неймовірного успіху даного проекту.

За перший рік існування, гостями КУЛу встигли побувати відомі люди не тільки Вінниччини, а й Всеукраїнського та міжнародного рівнів:

 • Нестор Шуфрич (заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України);
 • Борис Токарев (Заслужений артист України, головний герой кінофільму «Два капітана»);
 • Володимир Талашко (український актор та режисер. Народний артист України (2002). Член Національної Спілки кінематографістів України.)
 • Наталія Добринська (Олімпійська чемпіонка з легкоатлетичного багатоборства; Чемпіонка Світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях; Рекордсменка Світу з легкоатлетичного п’ятиборства; Багаторазова призерка чемпіонатів Світу та Європи; Заслужений майстер спорту України; Депутат Вінницької обласної ради.)
 • В'ячеслав Узелков (Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBA. 33-річний український боксер [27 перемог (16 нокаутом) -2 поразки (0 нокаутом) - 0 нічиїх])
 • Микола Чоронобай (копірайтер, колишній власник авторського агентства "Пантіон", бізнес-консультант SEO та SMO, консультант рекламного агентства "Buzzcraft" (м. Москва));
 • Зорій Файн (фотохудожник, композитор, мистецтвознавець, журналіст, публіцист, педагог, Заслужений діяч мистецтв України);
 • Олександр Човган (видавець, громадський діяч, Президент Медіа-корпорації RIA, голова Громадської Ради Державного комітету з телебачення та радіомовлення України, голова ради директорів Асоціації "Незалежні Регіональні Видавці України", член правління Всесвітньої Газетної Асоціації WAN-IFRA);
 • Наталія Гетце (депутат Вінницької обласної ради, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету).

Незважаючи на літній настрій та пекуче сонце за вікном, активісти молодіжної організації СМОВ зустрілись на черговому засіданні Корпорації успішних людей.

На тренінг «Досягнення цілей» завітали не лише активісти СМОВ, а й представники студентського магістрату Вінницької області та вже успішні підприємці. Про те, як швидко та ефективно досягати поставлених цілей протягом двох годин розповідали Олександр Маліновський, бізнесмен з 15 річним досвідом в області інтернет-маркетингу та інтернет-продажів та Наталія Лобова, психолог, коуч керівник, людина, що досконало володіє техніками НЛП.

Корпорація успішних людей запрошує на тренінг: «Досягнення цілей», що пройде 18 липня (четвер) о 16.00 год. за адресою вул. Соборна, 85 (2-й поверх, конференц-зал).

 

В кожного свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснити. Для цього здобуваємо освіту, ходимо на тренінги, будуємо кар’єру, але з часом помічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний. Що ми робимо не так? Чому наші бажання і мрії не збуваються?

 

Побутує думка, що для того аби домогтися успіху треба багато і непосильно працювати, дуже багато вчитися, відмовлятися від радощів життя і тоді колись в далекому і світлому майбутньому успіх прийде. Чи це справді так?

СМОВ погоджується з твердженням про те, що «Журналіст - людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу». І не дарма, адже професія журналіста передбачає вічну націленість на новину, свіжу інформацію в найрізноманітніших сферах життя.

 

Журналістику іноді називають не професією, а способом життя. Саме з людиною, для якої журналістика стала способом життя, в рамках проекту КУЛ мала можливість поспілкуватись вінницька молодь.

 

Корпорація успішних людей

 • Середа, 17 квітня 2013
 • Автор

КУЛ запрошує відкрити секрети професії журналіста - головного редактора телеканалу ВДТ-6 Вінницької обласної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» – Світлану Бусілкову!

 

Журналіст - людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу (Дж. Вест).

 

18 квітня 2013 року о 16.00 відбудеться зустріч зі Світланою Бусілковою в рамках проекту Корпорація успішних людей. Захід пройде у приміщенні міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», що знаходиться за адресою вул. Соборна 85 (2-й поверх, конференц-зал).

«Вінниця - то є моє місто!» - стверджує Андрій Марценківський, керівник проекту Осрак Ярд Медіа Першого національного каналу.

У рамках проекту «Корпорація успішних людей» відбулася зустріч молоді з надзвичайно цікавою особистістю: ведучим, продюсером, керівником компанії «Арт-меню», справжнім патріотом своєї Батьківщини, гарним сім’янином та люблячим чоловіком - Андрієм Марцинківським.

Як тільки Андрій зайшов у кімнату, атмосфера у залі одразу ж набула статусу – Неформальна! З відкритим серцем, усмішкою і словами – «Мені стільки років, як і вам! Запитуєте все, що Вас цікавить, найдурніше запитання це те, яке ви не запитаєте!» - почалась проста, та водночас змістовна та філософська розмова.

Проект «Корпорація успішних людей» набирає шалених обертів. Цього тижня, організатори проекту порадували молодь спілкуванням з гостями міжнародного рівня.

На Дитячий та молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела 2012» на Вінниччину завітали видатні особистості у сфері кіно і телебачення – Заслужений артист України Борис Токарєв; Народний артист Росії, кінорежисер і, до речі, наш земляк Радіон Нахапетов та Народний артист України Володимир Талашко. З ними молодь мала можливість зустрітись в рамках проекту КУЛ.