Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Вінницький Добряк в гостях Корпорації успішних людей

  • Posted on:  Понеділок, 09 квітня 2012

«Вінниця - то є моє місто!» - стверджує Андрій Марценківський, керівник проекту Осрак Ярд Медіа Першого національного каналу.

У рамках проекту «Корпорація успішних людей» відбулася зустріч молоді з надзвичайно цікавою особистістю: ведучим, продюсером, керівником компанії «Арт-меню», справжнім патріотом своєї Батьківщини, гарним сім’янином та люблячим чоловіком - Андрієм Марцинківським.

Як тільки Андрій зайшов у кімнату, атмосфера у залі одразу ж набула статусу – Неформальна! З відкритим серцем, усмішкою і словами – «Мені стільки років, як і вам! Запитуєте все, що Вас цікавить, найдурніше запитання це те, яке ви не запитаєте!» - почалась проста, та водночас змістовна та філософська розмова.

 

Гортаючи сторінки своєї біографії, ставало зрозуміло, що Андрій живе активним життям, людина яка відчула себе і енергетиком, і продюсером, і навіть навчався в Духовні семінарії. Проте, чим би не займався Марцинківський по життю, крізь всі його справи червоною ниткою проходила творчість. У майстерності електро-зварювальника побачити митця, чи повірити у талант, в який не вірить ніхто! Марцинківський людина, яка сама створює власні правила, пише свої цитатники. Маючи такий підхід до власної справи, ти стаєш просто приреченим на успіх!

Кожен присутній, мав можливість заразитись позитивною енергією, яка мов «виливалась» із Андрія.

Такий досвід, який носить у собі Андрій, неможна купити він - неоціненний.