Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Журналістика: професія чи покликання?

  • Posted on:  Субота, 20 квітня 2013

СМОВ погоджується з твердженням про те, що «Журналіст - людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу». І не дарма, адже професія журналіста передбачає вічну націленість на новину, свіжу інформацію в найрізноманітніших сферах життя.

 

Журналістику іноді називають не професією, а способом життя. Саме з людиною, для якої журналістика стала способом життя, в рамках проекту КУЛ мала можливість поспілкуватись вінницька молодь.

 

 

Гостем проекту Корпорація успішних людей стала – Світлана Бусілкова. Людина, яка починала з безкоштовного стажування на приватному телеканалі і поступовими кроками дійшла до посади головного редактора Вінницької державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА».

 

Світлана ніколи не мріяла стати журналістом. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет. Як каже гостя: «Журналістиці не можна навчитись у ВУЗі. Адже там можна здобути основи, теорію. Усі, дорогоцінні знання я здобула працюючи на приватному телеканалі «ІШТАР».

 

Безперечно робота була важка, але вона приносила моральне задоволення та бажання працювати та йти далі.

 

З розмови з гостею, стало зрозуміло, що журналіст – це людина, якій усе цікаво. Не дарма Світлана так любить активний відпочинок, взимку катається на лижах і часто відвідує кінотеатр.

 

Професія журналіста передбачає вічну націленість на новину, свіжу інформацію в найрізноманітніших сферах життя. Саме тому, гостя радить усім не зупинятись на досягнутому, вивчати та розвиватись. Ось, наприклад, сьогодні Світлана планує опанувати не одну іноземну мову.

 

- Я розумію, що мені не вистачає знань англійської мови. Зараз я активно працюю над її вдосконаленням. Я хочу вільно спілкуватись англійською мовою, - зазначає Світлана Миколаївна.

 

Цікавий факт, що гостя КУЛу була однією з перших прямо ефірних журналістів області. За авторства Світлани було випущено такі телевізійні проекти, як «Позиція», «Понеділок день важкий», «Телескоп», «Рандеву» та багато інших.

 

У 2009 році Світлані Бусілковій було присвоєно почесне звання: «Заслужений журналіст України».

 

Актив СМОВ дякує Світлані Миколаївні за участь у проекті Корпорація успішних людей та бажає творчих злетів та нових телевізійних проектів.