Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Запрошуємо на тренінг «Досягнення цілей»

  • Posted on:  Понеділок, 15 липня 2013

Корпорація успішних людей запрошує на тренінг: «Досягнення цілей», що пройде 18 липня (четвер) о 16.00 год. за адресою вул. Соборна, 85 (2-й поверх, конференц-зал).

 

В кожного свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснити. Для цього здобуваємо освіту, ходимо на тренінги, будуємо кар’єру, але з часом помічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний. Що ми робимо не так? Чому наші бажання і мрії не збуваються?

 

Побутує думка, що для того аби домогтися успіху треба багато і непосильно працювати, дуже багато вчитися, відмовлятися від радощів життя і тоді колись в далекому і світлому майбутньому успіх прийде. Чи це справді так?

 

 

На цьому тренінгу Ви засвоїте закони процвітання і везіння. Ви навчитеся методам, що допоможуть Вам бути успішними у всіх сферах життя. Цей тренінг допоможе Вам досягати своїх цілей не вступаючи у виснажливу боротьбу з іншими людьми та обставинами життя.

 

Ви освоїте практичні навики і отримаєте вправи, що швидко виведуть ваше життя на якісно вищий рівень. Ви засвоїте практичні прийоми ефективності у різних сферах життя, Ви навчитеся як досягати значно більших результатів, при цьому значно меншими зусиллями і часовими затратами

 

Тренінг дає потужний поштовх для набуття позитивних звичок переможця, прийняття ефективних рішень і постановки надихаючих цілей, ефективної комунікації і адекватного іміджу.

 

Тренери: Олександр Малиновський, бізнесмен з 15 річним досвідом в області інтернет-маркетингу та інтернет-продажів, а також Наталія Лобова, психолог, коуч керівник, досконало володіє техніками НЛП

 

Дата і час проведення: 18 липня (четвер) о 16.00 год.

 

Місце проведення: вул. Соборна, 85 (2-й поверх, конференц-зал)

 

Для того, щоб стати учасником тренінгу необхідно пройти online-реєстрацію тут.

 

Досягайте успіхів без виснажливої боротьби!