Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Як перетворити цілі в дії розповідали на засіданні Корпорації успішних людей

  • Posted on:  Субота, 20 липня 2013

Незважаючи на літній настрій та пекуче сонце за вікном, активісти молодіжної організації СМОВ зустрілись на черговому засіданні Корпорації успішних людей.

На тренінг «Досягнення цілей» завітали не лише активісти СМОВ, а й представники студентського магістрату Вінницької області та вже успішні підприємці. Про те, як швидко та ефективно досягати поставлених цілей протягом двох годин розповідали Олександр Маліновський, бізнесмен з 15 річним досвідом в області інтернет-маркетингу та інтернет-продажів та Наталія Лобова, психолог, коуч керівник, людина, що досконало володіє техніками НЛП.

 

Основна мета даного тренінгу полягала у тому, щоб швидко та ефективно перетворити свої цілі в реальні дії. Кожен учасник заходу мав можливість спроектувати свій власний проект чи ідею, яку він планує реалізувати протягом трьох найближчих років, на систему поетапного введення його в реальність. Завдяки даній системі учасники змогли оцінити слабкі та стильні сторони проекту, визначити Хто? або Що? заважає їм почати його реалізацію. Окрім того, для всіх присутніх тренери відкрили секрети НЛП (Нейролінгвістичного програмування) та розповіли, як за допомогою абстрактного мислення вирішувати існуючі проблеми.

Так, я з моїми подругами вже працюю над проектом, цей тренінг став дуже корисним для мене. Під час тренінгу ми побачили більш повну картину, як можливо вдосконалити наш проект, розширити та якомога швидше його реалізувати - зазначає активіста СМОВ Віолета Комаркова.