Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me
Нова генерація

Нова генерація

Проект «Нова генерація» - єдиний на Вінниччині проект, який створений, щоб допомагати активній молоді втілювати найкращий міжнародний досвід розбудови громадянського суспільства на теренах рідного краю.

«Нова генерація» не лише дає можливість побувати закордоном і відвідати найвпливовіші міжнародні інституції, державні та громадські організації, а й представити Вінниччину на міжнародних освітніх та просвітницьких заходах.

За 1 рік існування проекту «Нова генерація» близько 100 молодих вінничан стали учасниками міжнародних програм обміну досвідом та навчань, які проходили у більш ніж 20 країнах Європи та СНД. Про Вінниччину тепер знають у Азербайджані, Вірменії, Росії, Грузії, Франції, Австрії, Чехії та інших країнах.

Участь у проекті є абсолютно безкоштовною! Усе що потрібно учасникам – це якісно заповнена аплікаційна форма.

Проект дозволяє не лише отримати нові знання та навички, підвищити рівень володіння англійською мовою, поринути у нову культуру та подорожувати, а й краще пізнати себе, розвинути особистісні якості та виховувати в собі лідера.

Більше того, отримані знання учасники проекту намагаються активно застосовувати на теренах рідного краю.

Інформація про поїздки постійно поширюється в соціальних мережах та через ЗМІ, тому бажаючі стати учасниками «Нової генерації» можуть завантажити аплікаційну форму і цим зробити перший крок до нових здобутків та вражень.

CМОВ – виховуй в собі лідера!

  • Середа, 18 грудня 2013
  • Автор

Активістка СМОВ Тетяна Калугаряну у Чернігові навчалась бути тренером, а також стала молодіжним посередником громадського руху No Hate Speech Movement, який спрямований проти поширення мови ненависті у всіх її формах.

Кому як не молоді знати, що потрібно змінити! Саме під таким гаслом був проведений навчальний курс у м. Чернігів.

Завершальний навчальний курс для мережі мультиплікаторів з питань молоді, освіти в області прав людини, розробки та реалізації молодіжної політики в Україні пройшов за підтримки Молодіжного Департаменту Ради Європи та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Клуб міжнародного співробітництва «Мандри».

Міжнародний проект "Європа у валізі"

  • Понеділок, 02 грудня 2013
  • Автор

3 грудня (вівторок) о 14.30 у приміщені Вінницької обласної Ради (2 поверх), відбудеться зустріч в рамках міжнародного проекту "Європа у валізі".

Сьогодні важко знайти людину, котру б не цікавила якість її життя: доступність освіти та медицини, рівень заробітних плат та пенсій, захист прав споживачів, покращення стану навколишнього середовища тощо.

Для активізації діалогу про Європу у країнах Східного партнерства ЄС Фонд Конрада Аденауера, Фонд Роберта Боша, Європейська Академія Берліну, Польська фундація Роберта Шумана та Інститут Євро-Атлантичного співробітництва з року в рік реалізують низку зустрічей-діалогів «Європа у валізі», що носять інформаційно-просвітницький характер.

Даний міжнародний неурядовий проект цьогоріч мобілізує громадсько-активну молодь на захист ціннісно-орієнтованого європейського вибору та боротьбу за високі стандарти життя.

Коли мова йде про молодіжне безробіття, то хто знає про це більше, як не самі молодіжні лідери? 21-26 листопада у м. Баку (Республіка Азербайджан) зібрались лідери України, Азербайджану, Угорщини, Грузії, Румунії, Молдови та Білорусії для обговорення питання зайнятості молоді Східного партнерства та інших країн.

Активними членами форуму стали і члени СМОВ: Комаркова Віолета, Юзькова Ірина та Чернега Наталія.

Протягом п’яти днів учасники активно обговорювали питання безробіття та шукали шляхи його усунення у своїх країнах, ділились досвідом створення проектів у організаціях. Було проведено ряд змістовних тренінгів, круглих столів, дискусій та зустрічей з місцевою владою. Цікавим виявився такий факт: не зважаючи на те, що країни розвиваються по-різному, більшість проблем у сфері зайнятості - однакова.

В рамках чергової циклічної програми Study Tours to Poland, розробленої для молоді країн Східного Партнерства, активістка СМОВ, перший заступник голови Студентського Парламенту Вінниччини – Тетяна Калугаряну, відкрила Польщу з іншої сторони.

Незважаючи на активний рух молодіжних програм, які дають можливість молоді підкорювати інші країни, Study Tours to Poland тримається впевнено на крок попереду.  Ініціативність, креативність, індивідуальний підхід, новизна та  інтерактивність - ось чим керується команда організаторів STP. За період перебування студентам надається можливість ознайомитись з культурою, історією, традиціями, екологією, політикою, медіа, навчальним процесом, роботою різних організацій, буденністю польських жителів та справжніми досягненнями Польщі в період вступу до ЄС.

Активістка СМОВ підкорювала Молдову

  • Четвер, 14 листопада 2013
  • Автор

На початку місяця троє вінничан стали учасниками молодіжного обміну «Be active», що проходив у м. Каушан (Республіка Молдова).

Громадська організація СМОВ продовжує подорожувати світом. Так, активістка нашої організації стала учасницею міжнародного молодіжного обміну, на який група молоді з Вінниці потрапила завдяки Іменному фонду Дмитра Войцеха та БФ «Приірпіння».

Учасниками обміну стали представники з 8 країн: України, Молдови, Іспанії, Італії, Румунії, Азербайджану, Туреччини та Вірменії. Вінницьку область представляли троє молодіжних лідерів, серед яких була і активістка Громадської організації СМОВ – Юлія Колісник.

Форум об’єднав молодь України та Азербайджану, з метою оцінки існуючих на сьогоднішній день форм співпраці та розвиток нових, шляхом зміцнення міжнародних зв’язків у сфері молодіжної політики. Важливим аспектом при цьому є обмін досвідом та кращими практиками роботи молодіжних НГО на структурних органів влади.

Цього тижня Вінниця стала епіцентром молодіжних подій. На форум, що проходив з 6-8 листопада, з’їхались лідери молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування, представники влади та засобів масової інформації України та Республіки Азербайджан. Протягом трьох днів учасники заходу разом з активістами СМОВ та депутатами СПВ ділились кращими практиками у сфері реалізації молодіжної політики, досвідом взаємодії молодіжних організацій із виконавчою владою та соціально-відповідальним бізнесом, а також зосередились на обговоренні форм співпраці між молодіжними організаціями.

«…І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь», - говорив Тарас Шевченко. Буквально сприйнявши його слова, я шукала різні можливості для студентів відвідати інші країни та перейняти їх позитивний досвід розвитку у різних сферах. Цієї осені такою країною стала Польща, яку я відвідала в рамках проекту Study tour to Poland, фінансованого польсько-американським фондом «Borussia».

Для того, щоб потрапити у число щасливчиків-учасників даної навчальної двотижневої програми, довелося заповнити доволі складну аплікаційну форму: розписати свої досягнення, поділитися тим, чим найбільше у житті пишаєшся, підтвердити свої знання копією заліковки, та заповнити ще багато каверзних полів анкети. Найприємнішим став той факт, що тих декілька  потрачених годин заповнення були недаремними. Я в числі обраних! Попереду нові емоції, нові враження, нові знайомі, а також нові переживання та клопоти пов`язані із візою та переїздом. Але все це виявилося дрібницями, адже враження від перебування у Польщі перевершили всі мої, самі кращі очікування.

Різні міста, різні організації, різні люди, єдине залишається незмінним – Польща та незрівнянні емоції. Все це - «Study tours to Poland»! І вже вчетверте за останній рік активісти ГО СМОВ представляють Вінницьку область у Республіці Польща.

STP для студентів - одна з перших польських циклічних програм, адресованих молоді зі Східної Європи. У рамках даної програми запрошуються обдаровані студенти у віці 18-21 років з Білорусії, Молдавії, України та Російської Федерації взяти участь в ознайомчих поїздках до Республіки Польща.

Активісти Спілки молодіжних організацій Вінниччини продовжують з користю подорожувати світом, відвідуючи різноманітні міжнародні навчання, семінари, тренінги та форуми.

Так, на одному з таких заходів Громадську організацію СМОВ та Вінницьку область загалом представляла студентка Вінницького національного технічного університету – Кривошликова Вікторія

На початку жовтня у невеличкому містечку Бакуріані (Грузія) відбувся міжнародний обмін у рамках програми Європейського Союзу «Youth in Action» під назвою «Gender Trouble?! – How to Overcome Gender Stereotype».

«Молодь - нова еліта нації»

  • Вівторок, 24 вересня 2013
  • Автор

На триденному міжнародному молодіжному форумі Вінниччину представляли – член координаційної  ради СМОВ, заступник голови СПВ - Тихонова Дарія та член української скаутської організації Пласт - Юлія Рудак.

Масштабний молодіжний форум об’єднав навколо себе представників з 20 областей України та АР Крим, а також делегатів із Польщі та Білорусії.  

 З 17-19 вересня учасники обмінювались досвідом та кращими практиками діяльності своїх громадських організацій та дорадчо-консультативних органів при головах облдержадміністрацій.