Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me
Соціальний проект "Твої мрії"

Соціальний проект "Твої мрії"

Проект «Твої мрії» - це соціальний проект Спілки молодіжних організацій Вінниччини, в рамках якого діти з малозабезпечених родин отримують можливість безкоштовно провести яскравий вихідний день у компанії друзів.

Суть Проекту полягає у забезпеченні дітей якісним та змістовним дозвіллям. Завдяки співпраці Спілки молодіжних організацій Вінниччини та партнерів проекту, для дітей організовується виїзний вихідний день, що включає в себе сучасні форми проведення дозвілля для дітей.

Двічі на місяць волонтери Спілки дарують дітям радість вихідного дня.

Основними завданнями проекту є:

·         створення платформи та розвитку та навчання молоді;

·         виявлення талановитої молоді;

·         стимулювання розвитку обдарованої молоді в рамках проекту.

Партнери Соціального проекту «Твої мрії»:

·        ТРЦ «МегаМолл» (megamoll.com.ua),

·        Магазин одягу «OGGI»,

·        Кінотеатр ім. Коцюбинського,

·        ТМ «Солодка мрія»,

·        Ресторан швидкого харчування «Burger Club»,

·        Служба доставки піци «Експрес-піца»,

·        Поліграфія «Ідеї успіху»,

·        Студія аеродизайну «Льолік і Болік»,

·        Фотостудія «Positive»,

·        Геліопарк «BUTTERFLY»

·        Караоке-ресторан «Шоколад»,

·        Відео студія «Frames»,

·        Студія аудіо запису «ИНАЧЕ»,

·        Рекламна агенція «ПРОСТО vse»,

·        Журнал АФІША,

·        Інформаційний портал MistInfo,

·        Інформаційний портал «Моя Вінниця»,

·        Інформаційний портал VIP.VN.UA.

Соціальний проект «Твої мрії» відкриває шлях до виховання культури доброчинності, яка сьогодні тільки почала зароджуватись у нашій країні.

Творити добро легко!

 • Четвер, 28 листопада 2013
 • Автор

Ви запитаєте: «Чи легко здійснювати дитячі мрії?». А ми з впевненістю скажемо: «Так!». І не дарма, адже протягом року Громадська організація СМОВ, спільно з партнерами успішно реалізовує Соціальний проект «Твої мрії». І вже близько 70 маленьких вінничан  мали можливість провести яскравий вихідний день, який залишив гарний слід у дитячих спогадах.

Черговий виїзд подарував чимало відкриттів для учнів ЗОШ №2. Традиційно, в рамках проекту маленькі учасники розпочали свій святковий день з захоплюючої екскурсії Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм.

Цікава розповідь екскурсовода про тваринний світ Вінницької області, про  перших людей та справжніх козаків не залишили осторонь маленьких відвідувачів. Усю увагу та захопливі погляди привернув і скелет величезного мамонта.

Сьогодні далеко не всі діти мають можливість для створення яскравого, а головне змістовного дозвілля; далеко не всі батьки можуть сприяти гармонійному розвитку своїх дітей, через брак коштів. Є ті категорії дітей, які потребують більшої уваги та допомоги.

Саме тому, навесні Спілка молодіжних організацій Вінниччини ініціювала реалізацію нового соціального проекту «Твої мрії». В рамках якого, для дітей з малозабезпечених родин створюється яскравий вихідний день. Школярі мають можливість відвідати музеї, зіграти у боулінг, переглянути кінофільм, посмакувати піцою, отримати солодкі подарунки, а також взяти участь у професійній фотосесії.

Дитячі мрії здійснюються

 • Середа, 28 серпня 2013
 • Автор

Соціальний проект «ТВОЇ МРІЇ» вийшов з літніх канікул, та цього разу створив свято вихідного дня для малечі з Іллінецького району Вінницької області.

Вихід усіх школярів з літніх канікул, став гарним приводом для Громадської організації СМОВ у поновленні реалізації Соціального проекту «Твої мрії». І це не дарма, адже цей проект, спрямований на підтримку та розвиток дітей з соціально незахищених категорій населення. В рамках проекту, було проведено вже 4 виїзди учнів з ЗОШ № 23, 22, 5 та 4.

Громадська організація СМОВ у Міжнародний день захисту дітей здійснила мрії учнів Загальноосвітньої школи №4.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей - найтепліше свято, яке тільки може бути. Початок літа, як початок життя, ідеально підходить для того, щоб знову і знову проявити любов до усіх дітей.

Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля, на захист від насилля і експлуатації.

СМОВ здійснює дитячі мрії

 • Вівторок, 23 квітня 2013
 • Автор

20 квітня 2013 року відбувся черговий виїзд учнів ЗОШ №5 в рамках соціального проекту СМОВ – «Твої мрії».

Спілка молодіжних організацій Вінниччини продовжує здійснювати дитячі мрії маленьких вінничан. В рамках проекту «Твої мрії» для дітей із соціально незахищених категорій створюється яскравий та незабутній вихідний день.

Суботнім ранком, 20 квітня у дворі ЗОШ №5 на маленьких вінничан чекав святково прикрашений автобус, яким діти подорожували «країною мрій».

Дитячі мрії збуваються

 • Вівторок, 02 квітня 2013
 • Автор

«Творити добро легко» - саме під таким гаслом СМОВ реалізовує новий соціальний проект «Твої мрії».

Для того, щоб збулись дитячі мрії потрібно не так багато. Сьогодні, ми оточені усім, і маємо можливість яскравого відпочинку. Але нажаль є діти, які через брак коштів не мають такої можливості. Саме тому, Спілка молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ) виступила з ініціативою створення нового соціального проекту «Твої мрії».

Добро творити легко!

 • Середа, 13 березня 2013
 • Автор

Щирі посмішки, блиск в очах та вдячні погляди маленьких, але же розуміючих всі незгоди нашого життя, вінничан, мали можливість бачити організатори та партнери соціального проекту «Твої мрії».

9 березня 2013 року стартував соціальний проект Спілки молодіжних організацій Вінниччини - «Твої мрії», спрямований на підтримку та розвиток дітей з малозабезпечених сімей.

Системою жеребкування першою школою була обрана ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №23. За сприяння Вінницького міського департаменту освіти та керівництва школи, була сформована група діток з малозабезпечених сімей та дітей, що знаходяться за порогом бідності.

У перший весняний день відбулась прес-конференція щодо старту нового соціального проекту Спілки молодіжних організацій Вінниччини " Твої мрії".

В рамках Проекту, діти з малозабезпечених сімей отримують можливість яскраво та корисно провести вихідний день.

Вже сьогодні до реалізації проекту долучились такі організації-партнери, як:

 • Кінотеатр ім. Коцюбинського,
 • Вінницький обласний краєзнавчий музей,
 • Національний музей-садиба М. І. Пирогова,

Сьогодні в Україні налічується більше 200 тисяч родин, що отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям. Діти з малозабезпечених родин потребують підтримки з боку держави та суспільства.

Саме тому, Спілка молодіжних організацій Вінниччини ініціювала створення нового соціального проекту «Твої мрії».

В рамках проекту, діти з малозабезпечених родин отримують можливість безкоштовно провести яскравий вихідний день у компанії друзів.

Головною метою проекту є створення умов для проведення якісного та змістовного дозвілля, а також сприяння повноцінному, гармонійному розвитку маленьких вінничан.