Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me
Телевізійний проект Корпорація успішних людей

Телевізійний проект Корпорація успішних людей

Телевізійний проект

Корпорація успішних людей

            Телевізійний проект КУЛ – молодіжна телевізійна програма Спілки молодіжних організацій Вінниччини.

            Історія проекту цікава. Адже спочатку проект реалізовувався у, так званому, звичайному форматі. Щомісяця активісти Громадської організації СМОВ дізнавались про секрети відомих та успішних спортсменів, бізнесменів, музикантів, політиків.

            Вже з початку нового 2013 року проект ТВ КУЛ стартував в ефірі обласного телеканалу ВДТ. За один рік, проект показав свою важливість та цікавість! Адже щомісяця в гості до молоді приходили люди не тільки обласного, але й всеукраїнського та навіть міжнародного рівня.

            Протягом 52 ефірних хвилин молодь задавала найпровокативніші питання запрошеним гостям. Молоді активісти запитували про все: про перші кроки у бізнесі, про помилки у житті, про політичних опонентів, про життєві драми та ін.

            Якщо у 2013 році ми запрошували до студії успішних та відомих, публічних гостей. То новий 2014 рік – став роком нових відкриттів для проекту. У студії побувають люди, які не менш успішні у своєму житті, але ці люди серед нас, про них мало кому відомо.

            Традиційно, щомісяця о 19.25 в ефірі ВДТ – Телевізійне шоу Корпорація успішних людей.

 

 

Секрети життєвого успіху вже завтра розкриє Олімпійська чемпіонка з багатоборства - НАТАЛЯ ДОБРИНСЬКА. Не пропустіть 22 листопада о 19.35 на телеканалі «ВДТ» молодіжне телевізійне шоу «КОРПОРАЦІЯ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ».

 

Неймовірна сила волі, цілеспрямованість, працелюбність та залізна витримка допомагали їй підкорювати спортивні вершини.
У 2008 році у Пекіні вона здобула золоту олімпійську медаль з багатоборства. Вона – спортивна гордість Вінницької області. Нею пишається вся Україна. ;)
Відверто про політику, життя після спорту, нові захоплення та найближчі плани на майбутнє. Відкрита, щира, творча, завжди усміхнена – НАТАЛЯ ДОБРИНСЬКА гість молодіжного шоу ТВ КУЛ.

Без його «Оленів» не обходиться жодне українське весілля, а у «Вчительку» з мікрорайону закохані майже всі школярі. Його концерти щоразу збирають аншлаги, а він залишається простим і щирим вінничанином. Секрети життєвого успіху вже завтра розкриє фронтмен гурту «ТІК» - ВІКТОР БРОНЮК. Не пропустіть 20 вересня о 19.25 на телеканалі «ВДТ» молодіжне телевізійне шоу «КОРПОРАЦІЯ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ» 

«Тверезість і Культура» - саме під таким лозунгом вже восьми рік крокує Вінницький гурт «ТіК» на чолі з харизматичним та непередбачуваним – Віктором Бронюком!

Її життя в її очах. Її ролі в її серці. У ній вся Україна. Вона різна, але завжди з посмішкою на обличчі, щоб не трапилося.

Легенда - ні, не легенда. Вона в першу чергу Жінка, велика Жінка. Крізь усе життя вона зуміла пронести любов тільки до одного чоловіка. Вона сильна. Вона успішна, хоча стверджує, що успіху не існує.

Вона така як вона є. Вона - це Ада Роговцева.

«Світ навколо саме такий, яким ми його робимо!» - стверджує заслужений художник України, колекціонер ікон та старожитностей, фотограф,  мистецтвознавець, видавець та меценат Володимир Козюк.

Він мріяв стати чемпіоном світу з єдиноборств, проте вистріл на 2 см вище серця змусив його зупинитись. Його роботи коштують $1–5 тис, та в свій час він зарікся малювати на замовлення. Він колекціонує старовинні ікони і захоплюється метанням ножів. Автор проекту Духовного збереження та відродження Поділля, затвердженого Вінницькою обласною Радою, радник голови Вінницької облдержадміністрації з питань культури і духовності, засновник та меценат багатьох соціальних та культурних проектів.

Громадська організація СМОВ розкрила секрети успіху бізнес-леді та політика – Наталії Гетце.

В суботу, 15 червня на телеканалі ВДТ-6 відбулись зйомки телевізійного проекту «Корпорація успішних людей». Довогоочікуваним гостем студії стала відома громадська діячка та благодійник, бізнес-леді в минулому, а сьогодні, голова бюджетної комісії Вінницької області – Наталія Миколаївна Гетце.

В рамках зйомок програми, молоді та перспективні активісти Спілки молодіжних організацій Вінниччини мали можливість задати гості будь-яке запитання.

Не пропустіть нове молодіжне шоу «Корпорація успішних людей» 24 травня о 19.35 на Вінницькому обласному державному телебаченні «ВДТ-6».

Гостем проекту стане найвеселіший вінничанин, шоумен та телеведучий – Олександр Теренчук.

Глядачі телепрограми дізнаються, як учитель фізкультури проміняв спорт на гру у КВН, як йому вдається поєднувати роботу та особисте життя та скільки заробляє Олександр граючи в КВН.

Не пропустіть нове молодіжне шоу «Корпорація успішних людей» 26 квітня о 19.35 на Вінницькому обласному державному телебаченні "ВДТ-6".

Гостем проекту стане справжня гордість вінницького краю, володар вакантного титулу інтерконтинентального чемпіона за версією WBO - В’ячеслав Узєлков.

В’ячеслав Узєлков – український боксер-професіонал, який завдяки наполегливій праці зміг досягти великого успіху та прославити Вінниччину закордоном.

Не пропустіть нове молодіжне шоу «Корпорація успішних людей» 29 березня о 19.35 на Вінницькому обласному державному телебаченні "ВДТ-6".

Гостею проекту стане справжня гордість вінницького краю, успішна жінка та ефективний політик – Оксана Миколаївна Калетник.

Оксана Калетник - одна з небагатьох жінок, які увійшли до ТОП-100 найбагатших людей України.

Для неї немає нічого неможливого:

  • медіаринок,
  • відеовиробництво,
  • юридичний консалтинг,
  • рітейл,
  • логістика,
  • нерухомість - неповний список, до чого бізнесвумен доклала свою руку.

Не пропустіть нове молодіжне шоу «Корпорація успішних людей» 15 лютого о 19.35 на Вінницькій обласному державному телебаченні "ВДТ-6".

Учасником шоу стане молодий політик, громадський діяч та успішний бізнесмен – Олександр Капітан.

- Я знаю, що лідерами не народжуються, ними стають. - стверджує Олександр Капітан.

25 січня 2013 року о 19.25 на Вінницькому обласному державному телебаченні стартуватиме нове молодіжне телешоу «Корпорація Успішних Людей».

Проект, в рамках якого імениті гості всеукраїнського та обласного масштабу діляться секретами свого життєвого успіху, а молодь прямо в студії задає  питання будь-якого формату та змісту.

Відкриє серію молодіжних телепрограм – депутат, екс-міністр Кабінету міністрів України, відомий політик і громадський діяч, визнаний вчений та творча особистість – Анатолій Володимирович Толстоухов.