Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Наталія Гетце в Корпорації успішних людей

  • Posted on:  Понеділок, 17 червня 2013

Громадська організація СМОВ розкрила секрети успіху бізнес-леді та політика – Наталії Гетце.

В суботу, 15 червня на телеканалі ВДТ-6 відбулись зйомки телевізійного проекту «Корпорація успішних людей». Довогоочікуваним гостем студії стала відома громадська діячка та благодійник, бізнес-леді в минулому, а сьогодні, голова бюджетної комісії Вінницької області – Наталія Миколаївна Гетце.

В рамках зйомок програми, молоді та перспективні активісти Спілки молодіжних організацій Вінниччини мали можливість задати гості будь-яке запитання.

 

З чого почалась успішна жінка, Наталія Гетце? Підприємницька жилка, професіоналізм, який важко поставити під сумнів, постійний розвиток протягом життя, благодійні ініціативи, громадська позиція, освіта, політика, родина та краса. Ці, та багато інших питань звучали та обговорювались в рамках телевізійного проекту.

Не дивлячись на високий професіоналізм та зайнятість, Наталія Миколаївна завжди відкрита до спілкування з молоддю. Вони яскрава, життєрадісна та сонячна. Останнім часом підтримка молодих та перспективних надихнула її на створення благодійного фонду «Талант інвест», який успішно функціонує та реалізовує проекти на благо вінничан.

Окрім цього, Наталія Миколаївна є ініціатором проведення навчань з розробки грантових проектів, та постійно підтримує усіх бажаючих реалізовувати проекти за рахунок грантових коштів.

Детальну інформацію про діяльність фонду та пані Наталії можна знайти на сайті ngettse.com.ua. А вже цієї cереди в ефірі телеканалу ВДТ-6 Ви зможете з перших вуст почути найцікавіші секрети успішної жінки.