Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Вибори на порозі? Згортаємо агітацію!

 • Posted on:  Четвер, 03 жовтня 2013

Осінь 2013 – гаряча пора виборів до Студентського Парламенту Вінниччини. Орган студентський, а політика не дитяча. Вибори сьогодні відкрили тринадцять навчальних закладів м. Вінниці. Ще багато ВНЗ попереду, тому окрім навчання студенти мають що обговорити.

Дебати, плакати, дискотеки та промови - це гарно, але ЗА день до виборів. Від понеділка, ранки у студентів ВНЗ вінницької області розпочинаються незвичайно. Столи, урни, дивні кабінки при вході до навчального закладу. Напруження відчувається у всіх куточках, та це і не дивно, адже почались справжні вибори за статус депутата Студентського Парламенту Вінниччини.

 

Перший тиждень виборів вже минув, і можна підводити перші підсумки:

Найбільш свідомими студентами та небайдужими студентами опинились  представники Вінницького технічного коледжу. 65% студентів скористались своїм правом відати голос за кращого, на їх думку, кандидата у депутати.  Приємно бачити, що сучасна молодь все більше активізується. Адже не всі вибори до Верховної Ради України можуть похизуватись таким відсотком явки виборців.

Вразив технічний коледж і кількістю зареєстрованих команд. Цьогоріч, вони встановили  рекорд. За місце у Студентському парламенті боролись аж 7 кандидатів.   70 активних студентів у командах – неабиякий показник!

Були й інші цікавинки, як от бюлетені Технічно-промислового коледжу ВНАУ. Всього два пункти: кандидат у депутати від коледжу та «не підтримую жодного кандидата». Та і тут чарівній дівчині, що балотувалась, довелось похвилюватись. З не великою різницею голосів «За» та «Проти» неї, вона вийшла вперед.

Прозорість виборів була гарантована! Представники Центральної виборчої комісії неочікувано навідувались до коледжів і інститутів, та перевіряли прозорість та відкритість виборчих дільниць. Довелось побувати і на підрахунку голосів, де на собі можна було відчути все нервування кандидатів та їх команд.

Коли існує конкуренція, ніколи не буває легко. Адже коли є переможець, завжди є переможений. Цей тиждень не обійшовся без сліз, наклепів та безпідставних звинувачень. Проте я сподіваюсь, що всі образи забудуться, і усі кандидати будуть і надалі працювати на благо студентства Вінниччини. Особисто для мене приємним фактом, стала висока активність студентів. Це прослідковувалось і бід час реєстрації команд, і під час агітації, і вже безпосередньо на виборах. Я маю надію, що з кожним роком пасивної молоді ставатиме все менше. – зазначає представник ЦВК Алла Курбатова

 

Вибори вже пройшли у таких ВНЗ (можливо Вашого у списку немає?):

 1. Вінницький фінансово-економічний університет.
 2. Вінницька філія «Європейського університету»
 3. Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж
 4. Вінницький будівельний технікум
 5. Вінницький технічний коледж
 6. Вінницький торговельно-економічний коледж
 7. Вінницький інститут МАУП
 8. Вінницький технологічно-промисловий коледж ВНАУ
 9. Вінницьке училище культури і мистецтв ім. Леонтовича
 10. Вінницький соціально-економічний інститут «Україна»
 11. Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ
 12. Вінницький інститут економіки ТНЕУ
 13. Вінницька філія Київського інституту бізнесу і технологій

 

Це лише початок. А поки подекуди ще триває агітація – поспішайте зробити свій вибір. Студентські лідери поведуть у феєричне майбутнє все студентство. Сподіваємось, що депутати будуть гідні своєї долі!