Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Друга сесія СПВ – перші рішення студентських депутатів

  • Posted on:  Субота, 26 жовтня 2013

Студентські парламентарі зібрались на другу сесію та затвердили проектний план роботи Студентського Парламенту Вінниччини на найближчий місяць.

У вихідний суботній день депутати Студентського Парламенту Вінниччини відкрили офіційне засідання другої сесії новообраного скликання.

За ще зовсім не довгий період існування Студентського Парламенту Вінниччини ІІІ скликання його депутати вже встигли плідно попрацювати у своїх комітетах. Результатом їхньої роботи стали напрацьовані проекти, які найближчим часом планує реалізувати Студентський Парламент Вінниччини.

 

А відкрила другу сесію СПВ ІІІ скликання – Ольга Безпалько, голова Громадської організації СМОВ та людина, яка у 2010 році виступила з ініціативою створення першого в Україні консультативно-дорадчого органу – Студентського Парламенту Вінниччини.

Ольга побажала депутатам плідної роботи, реалізації якісних молодіжних проектів та вирішення гострих студентських проблем.

Студентський Парламент Вінниччини – це унікальний орган, який покликаний дійсно вирішувати проблеми студентів нашої області. Мені відомо, що сьогодні існує проблема зі зовнішніми вбиральнями у Гайсинському медичному коледжі та з облаштуванням транспортної зупинки у м. Брацлав. Саме такі проблеми повинні бути вирішені першочергово. Пам`ятайте, що за Вами стоять студенти, які довірили Вам представляти ваш навчальний заклад. Тому докладіть усіх зусиль, аби не втратити їхньої довіри, - зазначила Ольга.

Окрім того, в рамках другої сесії депутати заслухали проекти та ідеї кожного комітету та обрали найкращі, які найближчим часом будуть втілені у життя.

Так, більшістю голосів молодих парламентарів було підтримано проект Культурно-масового комітету СПВ – «Студентський тиждень». Проект буде реалізовано до Дня студента, спільно з Торговельно-розважальним центром «МегаМолл».

Проект масштабний та включатиме в себе цілий комплекс заходів. Так, разом з депутатами Студпарламенту усі бажаючі зможуть заспівати у караоке, пройти захоплюючий квест, взяти участь у мистецькій виставці і конкурсі відеоробіт, та потанцювати на флешмобі, - зазначила голова культурно-масового комітету СПВ Катерина Жалюк.

Більшість голосів отримав і проект «Leadership», в рамках якого депутати СПВ працюватимуть з районами Вінницької області та проведуть серію тренінгів та навчань для студентів.

Серед запрошених гостей на сесію завітав заступник директора Головного центру виховної роботи ВНТУ, кандидат філософських наук, доцент – Анатолій Теклюк, який запропонував депутатам СПВ долучитись до проведення інтелектуально-ігрового фестивалю «Баюнале», присвяченого Дню української писемності.

Про нові можливості поїздок для депутатів Студентського Парламенту Вінниччини розповіла – Дарія Тихонова, яка була заступником голови СПВ ІІ скликання та має вагомий досвід участі у міжнародних проектах.

Усю інформацію про діяльність Студентського Парламенту Вінниччини можна знайти на офіційному сайті smov.vn.ua, у Студентському розділі Інформаційного порталу МояВінниця та на публічних сторінках СПВ у соціальний мережах.