Ukrainian English Polish
Увійти

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Як День студента перетворився на Студентський тиждень!?

  • Posted on:  Середа, 20 листопада 2013

Дивовижні співи, танці, захоплюючі змагання та безмежно багато мистецтва мали змогу побачити і відчути усі студенти Вінниччини! Це дивовижне свято, щодня, протягом тижня дарував Студентський Парламент Вінниччини усім студентам та відвідувачам ТРЦ «МегаМолл»!

Семиденний марафон стартував 11 листопада з відкриття художньо-мистецької студентської виставки, і вже тоді стало зрозуміло, що цьогорічне святкування Міжнародного Дня студента стане феєричним та незабутнім. Окрім фантастичних робіт зовсім юних митців, для усіх гостей атмосферу свята подарували бандуристи і симфонічний квартет із Вінницького училища культури і мистецтв імені Леонтовича. Зачаровувала гра на гітарі, мовою тіла дивували Студія сучасного танцю 3Z і B-boys.

 

– Цього року Студентський Парламент Вінниччини перетворив відзначення Дня Студента у тижневе святкування. Заплановано сім проектів – по одному щодня. Щодо виставки, то ми вже вдруге даємо змогу молодим обдаруванням нашого міста продемонструвати свої роботи широкому загалу. Навіть сама назва експозиції говорить про те, що студентство – це активний прошарок суспільства, який має свою точку зору, – вважає голова Студентського Парламенту Вінниччини Роман Молдован.

Вже через день на весь ТРЦ «МегаМолл» лунав відчайдушний спів учасників караоке турніру. І це не дивно, адже конкуренція була не дитяча. 16 команд з різних ВНЗ області імпровізувати та демонстрували підготовлені номери. Підігрівав конкуренцію і зірковий склад журі, до якого ввійшли: гурт «Максимум», Дмитро Голубєв і Олександр Теренчук з «Вінницьких перців» піар-директор ТРЦ «МегаМолл» Антон Болотюк. До фіналу вийшли всього дві команди з Вінницького торговельно-економічного інституту та Вінницького національного технічного університету.

Те що студенти люблять повеселитись та поспівати це зрозуміло. Але цікаво було спостерігати за рівнем підготовки кожної з команд. Приємно, що учасники ретельно підійшли до організації своїх виступів, захопив креатив і творчий підхід до виконання кожної з пісень. Я щиро дякую команді Студентського Парламенту Вінниччини за дійсно яскраве студентське свято, яке вдалось подарувати всім відвідувачам ТРЦ «МегаМолл», - зазначає заступник голови СМОВ та депутат СПВ І та ІІ скликань Тетяна Подолян.

Ще однією можливістю представити свій навчальний заклад став відео конкурс «Моя альма-матер». Де учасникам потрібно зняти оригінальний відеоролик про свій навчальний заклад. Переможців обирав професійний склад журі: Григорій Сиротюк (режисер та актор Вінницького Академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського), Олександр Шемет (головний редактор ліги КВН «Винни(ца) – Пух»), Олександр Нікітюк (художник, голова правління Вінницької обласної громадської організації Лабораторія актуальної творчості), Марина Маланчук (журналіст ТРК «Вінничччина»). Гран-прі отримав відеоролик про Вінницький національний медичний університет, оператором і режисером якого став Конюк Андрій Володимирович. Тепер даний ролик можна побачити на всіх телеекранах торговельно-розважального центру.

Протягом тижня на усіх заходах можна було помітити й знатних гостей. Оцінити студентську ініціативу прийшли Сергій Татусяк – голова обласної Ради, Олена Стоялова – начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Володимир Козюк - Заслужений художник України, Іван Козак - керівник Студії сучасного танцю 3Z.

Творчі напрацювання талановитої молоді яскраво демонструють вільний погляд студентів на сьогодення. Гарний настрій створюють і неординарні творіння молодих митців – роботи художників, презентація фотографій, різноманітні інсталяції, і можливість поспілкуватися із авторами та відчути їх творчу, позитивну енергію! Хочу побажати моїм юним колегам не втрачати той запал, діяти і прагнути творити нестандартно, по-новому. - зазначив Сергій Татусяк.

Та особливою для усіх студентів стала неділя 17 листопада, коли усі присутні у ТРЦ «МегаМолл» та насолоджувались незабутнім святом увесь день, адже саме там панував справжній «творчий гамір»!

З 12 години ранку стартував квест, у якому між собою позмагалися 7 команд з ВНЗ Вінниці. Перед ними було поставлено завдання розгадати ребуси, збираючи відповіді по всьому торговельному центрі. Найшвидшими і найспритнішими стали, як не дивно, економісти з Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Кульмінацією тижневого святкування став гала-концерт, який не міг не дивувати усіх присутніх. Глядачі захоплено спостерігали за молодими талантами Вінниччини. Танцювали брейкдансери B-boys, Роман Болібок грав на гітарі, лунали співи Катерини Дзиговської, Олесі Голзіцької, Катерини Жалюк, дуету «Холодний вогонь» і колишнього депутата СПВ - Наталії Чернеги. З мечем в руках танцювала бронзова призерка світу зі східних танців Shahina.

Церемонія нагородження учасників і переможців розпочалась з феєричного виступу фіналістів караоке турніру, після якого було відкрите голосування за кращий виступ. Неочікуваним для всіх став грандіозний святковий танцювальний флешмоб. На голови танцюючих посипалося півтисячі різнокольорових повітряних кульок. Щирі посмішки з’явились не тільки на обличчях дітей, очі від радості засяяли і у дорослих.

Сертифікати від Студентського Парламенту Вінниччини та подарунки від ТРЦ «МегаМолл» отримали усі учасники «Студентського тижня». Окремо відзначили і тих, хто допомагали створити незабутнє свято для усіх студентів.

А о 16 годині розпочався боулінг-турнір, де 12 команд із різних ВНЗ намагались вибороти пальму першості. За результатами змагання 1 місце посіла команда Вінницького інституту ТНЕУ, друге – Вінницький національний аграрний університет, а третє – гравці з Вінницького національного медичного університету імені М. Пирогова.

Я думаю, що Вінниця ще не бачила подібного святкування Дня студента. Така різноманітність заходів та різнобарвність емоцій, кожен міг себе у чомусь відкрити. І приємно, що участь брали не лише жителі міста, а й багато хто з області захищав честь свого ВНЗ. Коли бачиш таку талановиту молодь, серце переповняє гордість, що це твоє місто! – зазначає заступник голови СМОВ Алла Курбатова.